ПЖжпжпжпжпжпжп очень надо. Визначити кількість теплоти необхідну для нагрівання 200г сталі від 25

до 75 градусів Цельсія. ( питома теплоємність сталі 500Дж/(кг*0C))

Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Лада.

Дано: m=0,2 кг; t1=25°C; t2=75°C; c=500 Дж/(кг°С); Q-?

Q=cm(t2-t1)=

500*0,2*(75-25)=100*50=5000 Дж=

5 кДж. Это ответ.