7. Спростіть вираз 318х - 198х i знайдіть його значення, якщо х=24. письмовооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Малина София.

Пошаговое объяснение:

318*24=7632

198*24=4752

2880

или 318-198=120

120*24=2880