Товарний, що має швидкість 72 км/год, чи пасажирський, що має швидкість 30 м/с?срочно!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Дорожко Рома.

Объяснение:

переведи км/ч в м/с

72*1000/3600=72000/3600=20м/с

быстрее пассажирский