Яка кiлькiсть теплоти виділяється під час охолодження 20 г алюмінію на50°C? с объяснением ​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

Ответ:

Кількість тепла розраховується по формулі Q=c*m*Δt

m=2 кг (за умовою)

Δt=50°C (за умовою)

c= 920 Дж/кг °С (за довідником)

Q=2*50*920=92000 Дж=92 кДж

Объяснение: