Допоможіть вирішити дві задачі:1)яка кількість теплоти виділиться під час охолодження 2 кг алюмінію

на 50 градусів цельсію ;2) коли деякій речовині масою 100г було передано 750 Дж теплоти, її температура збільшилась від 25 до 40 градусів цельсію. Яка це речовина?

Ответы на вопрос

Отвечает Слесаренко Юлия.
Задача1: Дано:m 2 кг; с =920Дж/Скг; t (t2-t1)= 50; Q=?; Q=cm*(t2-t1); Q=920×2×50=92000Дж =92КДж;