Скільки води можна нагріти від 20С до кипіння ,передавши їй кількість теплоти 0,2МДж​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабарицкий Юра.

Ответ:

Объяснение:

200 000 Дж / 100-20 * 4200 = 200 000/ 80*4200 = 200 000/ 336 000 = 0,6 кг