Провідник завдовжки 50 см, що має опір 2 Ом, приєднано до джерела струму 4В. Визначте силу Ампера,

що діє на провідник, якщо він розташований в під кутом 30º до ліній магнітного поля, індукція якого дорівнює 0,5 Тл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Виктория.

Відповідь:

Fa = 0.25 H

Пояснення:

Дано:

B = 0,5 Тл

R =  2 Ом

L = 50 см

sin 30 = 0.5

U = 4В

Знайти :

Fa - ?

Fa = BILsin a

I = U/R

I = 4 B / 2Om = 2 A

Fa = 0,5 Тл * 2 A * 0.5 m * 0.5 = 0.25 H