На провідник довжиною l , сила струму в якому I магнітне поле діє з силою F? Вектор індукції

магнітного поля B перпендикулярний до провідника. Обчисліть значення величини, позначеної зірочкою (*). l- 25 см B- 0.5 Тл F- 0.5 Н I- ? A

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Алина.

Ответ: 4А

Объяснение:

Дано:

l- 25 см=0,25м

B- 0.5 Тл

F- 0.5 Н

I- ? A

F=I*B*l*sinα

I=F/(B*l*sinα)=0.5/(0.5*0.25*1)=4А