Прямолінійний провідник зі струмом І = 10 А знаходиться у однорідному магнітному полі з індукцією 2

Тл. Знайти силу, з якою магнітне поле діє на провідник, якщо довжина провідника 0,25 см , а напрямок сили струму утворює з напрямком ліній магнітної індукції кут 900.

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.

Ответ:

F = 0,05H

Объяснение:

Дано:

I=10A

B=2Тл

L=0,25см=0,25*10⁻²м

α=90°

F - ?

sin90°=1

F = BILsinα = 2Тл*10A*0,25*10⁻²м*sin90°=5*10⁻²H=0,05H