Знайти лінійну швидкість тіла яке рухається по колу радіусом 2 м з і робить 10 обертів за секунду.


Ответы на вопрос

Отвечает Галлямутдинов Тимур.

Відповідь: 125,6 м/с

Пояснення:


Отвечает Волкова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 2м

N = 10 об.

t = 1 с

Найти: U-?

за визначенням n = N/t = 10/1 = 10 (1/с) = 10 Гц

Знайдемо лінійну швидкість

U = 2пRn = 2 * 3,14 * 2 * 10 = 125,6 м/с