Як знайти частоту обертання якщо період обертання Тс = 60с.?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шкурко Вікторія.

Ответ:

n = 0.0166667 Гц

Объяснение:

n = 1/T; n = 1/60; n = 0.0166667 Гц

Ответ: 0.0166667 Гц