З якою частотою відбуваються електромагнітні коливання у контурі якщо його індуктивність 2мГн а

ємністіь 0,8мкФ (С решением)

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Ответ:

Объяснение:

L = 2мГн = 2*10^-3 Гн

C = 0,8мкФ = 8*10^-7 Ф

f = ?

f = 1 / (2*п*√(L*C)) = 1 / (2*3.14*√(2*10^-3 * 8*10^-7 )) = 1/ (6.28√(16*10^-10))=

= 3.98 кило Герц