( Помогите пожалуста!!) Автобус рухається по кільцевій дорозі радіусом 150 м. Визначте шлях і

модуль переміщення автобуса, що проїхав одне коло. У відповіді запишіть тільки два числа: Шлях, переміщення.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Макс.

Ответ:

942 м     0 м

Объяснение:

R=150 м   s=?  r=?

===

s=2*π*R=2*3.14*150=942 м

r=0 (за 1 оборот координата не изменилась)

====================