Воду якої маси можна нагріти від 15 до 60 °С, надавши їй кількість теплоти 8 МДж? допоможіть,

будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Юлия.

Объяснение:

t1=15

t2=60

Q=8мдж=8000000дж

m=?

решение:

m=Q/(c*(t2-t1)

m=8000000/(4200*45)

m=42.32кг

Ответ:42.32кг воды

Лучший ответ пж

Отвечает Щербань Артем.

Відповідь:

42.3 kg

Пояснення:

Дано:

t1 = 15°С

t2 = 60°С

Q = 8 * 10^6 Дж

c = 4200 Дж/kg*°С

Знайти:

m - ?

____________________________

Q = cm(t2-t1)

m = Q/c(t2-t1)

m = 8 * 10^6 Дж/ 4200 Дж/kg*°С * 45 °С = 42.3 kg