Спортсмен перші 28 м пробіг за 4 с, наступні 50 м за 5 с і останні 18 м за 3 с. Визначити середню

швидкість спортсмена на всій дистанції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Максим.

Ответ:

V1 = 28 : 4 = 7 м/с

V2 = 50 : 5 = 10 м/с

V3 = 18 : 3 = 6 м/с

Vсер. = V1+V2+V3 / 3 = 7 + 10 + 6 / 3 = 23/3 = 7,66 м/с середня швидкість