На дистанції 1500м одночасно стартували два бігуни перший пробіг половину шляху із швидкістю 4м/с,

а другу половину із швидкості 6м/с. Другий пробіг половину часу потрачену на подолання всієї дистанції із швидкістю 4м/с, а другу половину часу із швидкість 6м/с. Який із бігунів прибіжить перший.

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Влад.
T1=750/4=187,5 с
t2=750/6=125 c
v ср=1500/(187,5+125)=1500/312,5=4,8 м/с
Другой бежал со средней скоростью (4+6)/2=10/2=5 м/с
Прибежит первым второй бегун, у него средняя скорость больше.