Визначте швидкість рівномірного руху автомобіля, якщо за 1 хв він проїхав 0,3 км. * 0,3 м/с 20

м/с 300 м/с 5 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Дарья.

Відповідь:

t=1хв=60c

s=0,3км=300м

v=s/t=300/60=5м/с

Пояснення: