32(н). Швидкість велосипедиста 36 км/год, а швид кість вітру 4 м/с. Яку швидкість мав вітер у

системі відліку, вв'язаній з велосипедистом, коли: а) віте зустрічний; б) вітер попутний? Допоможіть дам 20 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лиманчук Андрій.

Відповідь: зустрічний

Пояснення:

36-4 = 32

Отвечает Бойко Дарья.

Ответ:

36 км/ч=36000/3600=10 м/с

а)10+4=14 м/с

б)4-10=-6 м/с