Для плавлення шматка вольфраму масою 200 г, взятого при температурі плавлення, потрібно 37 кДж

тепла. Знайдіть питому теплоту плавлення вольфраму. У відповіді введіть ЛИШЕ число у кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Алиса.

Ответ: 185кДж/кг

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

Q=37кДж

--------------

λ-?

Q=λm

λ=Q/m=37/0,2=185кДж/кг