Вал діаметром 20 см виконує один оберт за 0,4 с. Знайти швидкість руху точок вала.


Ответы на вопрос

Отвечает Байдуганов Никита.

Ответ:

62,8 м/с

Объяснение:

v=s/t

тк s=2ПR²

то v=2ПR²/t

v=2*3,14*20²/0,4

v=2512/0,4= 6280 см/с = 62,8 м/с

вроде так но может неправильно