ДАЮ 40 БАЛОВ СРОЧНО Людина бачить уявне зображення предмета на відстані 40см. Фокусна відстань

лінзи 80см. На які відстані від лінзи розташований предмет, та яка оптична сила лінзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Блохин Никита.

Ответ:дано   d=40 см   f=80 см   F- ?    Г- ?

1/F=1/d +1/f=1/40 +1/80= 3/80

F=80/3=26.67 см

значит предмет находится между F и 2*F

Г=f/d=2