Пж допоможіть з фізикою!!! Знайти радіус кола по якому рухається тіло зі швидкістю 2 м/с, і

протягом 4хв робить 12 оборотів​​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

4хв = 4*60с = 240с - Переводимо одиницю вимірювання в систему СІ

S == 240с * 2м/с = 480м

l = 480÷12 = 40м

R = 40÷2Пі ≈ 40÷ 6,28 ≈ 6,36