Швидкість світла в алмазі 1,25·10^8 м/с. визначити абсолютний показник заломлення алмазу


Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.

Ответ: 2,4

Объяснение:

Дано:

V = 1,25 * 10⁸ м/с

Найти: n - ?

n = c/V  де с = 3 * 10⁸ м/с швидкість світла у вакуумі

n = 3 * 10⁸ / 1,25 * 10⁸ = 2,4