Які опори можна одержати за допомогою двох резисторів, опори яких 2 і 3 Ом? (для послідовного і

паралельного з’єднання)

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицына Лера.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо послідовно з"єднати, то:2+3=5Ом

Якщо ║, то 2*3/2+3=6/5=1,2 Ом