СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 15 БАЛЛОВ!!!! Джерело струму з ЕРС 8 В і внутрішнім опором 0,4 Ом

підключили до дiлянки кола, що складається із двох послідовно з'єднаних резисторів. Опори резисторів 2 Ом і 8 Ом. Знайдіть силу струму в колі й напругу на кожному з резисторів.С ПОЛЕЫМ РЕШЕНИЕМ ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхін Богдан.

Ответ:

Объяснение:

E =  8 В

r = 0,4 Ом

R1 =  2 Ом

R2 = 8 Ом

I = ?

U1 = ?

U2 = ?

I = E / (R1+R2+r) = 8 / (2+8+0.4) == 0.769 A = 769 мА

U1 = I*R1 = 0.769*2 == 1.5 B

U2 = I*R2 = 0.769*8 == 6.2 B