Кулька вільно падає з висоти 20м. На якій висоті від поверхні землі її потенціальна енергія втричі

більша за кінетичну. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.

Ответ:

15м

Объяснение:

Закон збереження енергії:

Еk0+Ep0=Ek+Ep

mgh0=mgh+Ek

але за умовою Ep=3Ek, значить Ek=Ep/3=mgh/3

mgh0=mgh + mgh/3

скоротимо на mg

h0=h+h/3

h0=4h/3

h=3h0/4

h=3×20м/4=3×5м=15м

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Объяснение:..........