На відстані 5 модне відин ряд посаджено 12 молодих дер першого деревця стоїть криниця. Який шлях і

переміщення доведеться учневі, щоб полити всі деревця, користуючись одним відром, якщо на двох деревець йде одне відро води? Поможіть пжжж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Анна.
Відстань між крайніми деревами 35 метрів. щоб полити всі дерева, за умови 1 відро 2 дерева потрібно
1) полити друге попередньо полив перше, потім повернувшись до колодязя.
5 * 2 = 10M.
2) дійти до четвертого полив третє.
15 * 2 = 30м.
3) сходити до шостої, по дорозі полив п'яте
25 * 2 = 50 M.
1) сходити до восьмого дерева дорогою полив сьоме. але назад повертатися не треба, тому лише 35 м-коду.
5) всього 10+30+50+35=125м.
Надеюсь как то помогла)))