СРОЧНО!! Щоб скупати кота Мурка, який заліз на дах та був увесь в павутинні, Оленка з Михайликом

взяли 5 літрів води за температури 10° С та налили її у відро. Але вода для купання кота має становити 25° С. Скільки окропу слід долити дітям у відро, щоб отримати потрібну температуру води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Валера.

Дано:

V1 = 5  л = 5 * 10^-3

м^3

t1 = 10°C

t2 = 100°C

t = 25°C

p = 1000 кг\м^3

m^2 - ?

Розв’язання

Q1 – кількість теплоти, яка потрібна, щоб холодна вода нагрілася.

Q1 = cm1 (t - t1)

Q2 – кількість теплоти, що виділить окріп, охолоджуючись.

Q2 = cm2 (t2 - t)

Тоді Q1 = Q2;

cm1 (t - t1) = cm2 (t2 - t)

m1= pV1

pV1c (t - t1) = cm2 (t2 - t)

m2 = pV1 (t - t1)\t2 - t

[m^2} = кг * м^3 * ^0 C\м^3 * ^0 C

m2 = 1000 * 5 * 10^-3 (25 -10)\(100 - 25) = 1 кг

m2 = 1 кг

Відповідь: m2 = 1 кг