На випарювання ефіру витрачено 1,5 МДж енергії. Яку кількість ефіру перетворили в пару? Відповідь

вказуємо лише числом​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Карина.
M=Q/r
m=1500000/355=4225,4 масса эфира
Надеюсь понял правильно( а то я Украинский не особо понимаю)