Розв'яжіть задачу: Секундна стрілка годинника у шість разів коротша від хвилинної. У скільки разів

швидкість руху кінця секундної стрілки більша, ніж хвилинної? Даю 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Веселов Женя.

Відповідь:

V1 (хвилинна) = 2 * (пі) * R / 60 хв - робить коло за 60 хвилин.

V2 (секундна) = 2 * (пі) * (R / 2) / 1 хв - робить коло за 1 хвилину.

V1=(пі)*R/30

V2=(пі)*R - у 30 разів більша за швидкість кінця секундної стрілки, ніж кінця хвилинної.