1. (середній рівень) Яка кількість теплоти потрібна для перетворення 120 г ацетону на пару. Питома

теплота пароутворення ацетону дорівнює 521 kДЖ/kг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кынова Айлана.

Відповідь:

m=120г=0,12кг

L=521кДж/кг

Q=L*m=0,12*521=65,52кДж

Пояснення: