М'яч масою 2 кг вільно падає з висоти 20 м. Знайдіть його кінетичну енергію на висоті 12 м. *

1)400 Дж 2)240 Дж 3)160 Дж 4)40 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Прелова Виктория.

Ответ:

3)160 Дж

Объяснение:

m * g * (H1 - H2) = 2 * 10 * (20 - 12) = 20 * 8 = 160 Дж.