Поможіть! Знаючи швидкість світла у вакуумі обчислити швидкість світла у воді якщо показник

заломлення води 4/3​

Ответы на вопрос

Отвечает Мун Ира.
Поскольку n=c/V
TO V= c/n = 3-108 / 1,5 = 2-10% M/C