Знайдіть середню швидкість руху тіла, якщо відомо, що перші 20 м воно рухалось зі швидкістю 5 , а

наступні 36 м зі швидкістю 6 ДАМ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Лахцутко Катюша.
Дано:
U=6
l=36 м
U=5
l=20м

Uс-?
Розв’язання

t=36/6=6 c
t=20/5=4с
Uc=36+20/6+4=5,6 m/c
Відповідь : 5,6м/с