Яка кількість теплоти виділится у процессі згорання газу якщо при цьому 150 г води нагрілося від 20

градусів цельсія до кіпіння і нагривання води пішло 40 відсотків тією теплоти що виділилась? ПОМОГИТЕ ПРОШУ ВОПРОС ЖИЗНИ И СМЕРТІ

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

c=4200 Дж/кг*С питома теплоемність води

m=0.15 кг

Δt=t₂-t₁=100°C-20°C=80°C бо температура кіпіння 100°С

0.4Q₀=Q₁

Q₀-?

Q₁- це нагривання води,  Q₀ - повна теплота

Q₁=0.4Q₀

Формула питомої теплоемністі густини Q=cmΔt

сmΔt=0.4Q₀

Q₀=сmΔt/0.4=4200 Дж/кг*С×0.15 кг×80°C÷0.4=126000 Дж=126 кДж