8. У печi з ККД 35 % вода, температура якої становить 100 °С, повністю википіла. Чому дорівнює маса

цієї води, якщо в печі згоріло 300 г кам'яного вугілля?ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Мария.

Ответ:

Объяснение:

Выделилось тепла 0,3* 37 000 000 Дж = 11 100 000 Дж

Тепло, которое пошло на нагрев воды 0,35 *11 100 000 = 3 885 000 Дж

теплота парообразования  воды 2 300 000 Дж/кг

Тогда выпарилось 3 885 000/2 300 000 = 3 885 /2 300 = 1,7 кг