Яка питома теплота пароутворення фреону, якщо для випаровування 0,2 кг цієї речовини за температури

кипіння необхідно 33400 Дж теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Байбородин Глеб.

Відповідь:

167000 Дж/кг

Пояснення:

\displaystyle L=\frac{Q}{m}\\\\L=\frac{33400}{0.2}=167000