Гойдалка за 1,2 хвилини здійснює 12 повних коливань. Знайдіть період та частоту коливань гойдалки.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабаева Виктория.

t = 1,2 хвилини = 1,2 · 60 = 72 секунди

T (період) = t/N = 72/12 = 6 секунд

v (частота коливань) = 1/T = 1/6 = 0,7 Гц