Автомобіль починає рухатися зі стану спокою з прискоренням 0,6 м/с² Визначте через який проміжок

часу він досягне швидкості 36 м/с. Пж даю 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Гесман Анастасия.

Відповідь:

Ответ: 4,5сОбъяснение:V=Vo*t+at²/2Vo=0V=at²/2t=√2V/a=√2*45/4,5=√20=4,5с

Пояснення: