На спиртівці нагріли 0,142 кг води від 5,6°С до 63,4°С. При цьому згоріло 0,009 кг спирту. Знайдіть

ККД нагрівальної установки Питома теплоємність води с=4200Дж/(кг·°C), питома теплота згоряння спирту q=27МДж/кг=27000000Дж/кг. (відповідь округлити до десятих) даю 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Роберт.

Дано:

m₁= 0,142кг

m₂= 0,009кг

с= 4200Дж/кг°С

t₁= 5,6℃

t₂= 63,4℃

q= 2,7×10⁷Дж/кг

--------------------------------------

η - ?

Розв'язок:

η= Qп / Qз = с × m₁ × ( t₂ - t₁ ) / ( q × m₂ )= 4200×0,142 (63,4 - 5,6) / (2,7×10⁷×0,009) = 0,142 × 100% = 14,2%