ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! 15 МИН ОСТАЛОСЬ!!!Відстань від предмета до лiнзи 4 см, фокусна відстань лінзи 3

см. Визначити відстань від лінзи до зображення предмета виконати побудову (масштаб: 1 клітинка-1 см).​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Дарья.

Ответ:

Для того, щоб визначити відстань від лінзи до зображення предмета, необхідно використати формулу лінзи: 1/f = 1/d1 + 1/d2, де f - фокусна відстань лінзи, d1 - відстань від лінзи до предмета, d2 - відстань від лінзи до зображення предмета.

За даними задачі, f = 3 см, d1 = 4 см. Замінивши ці значення в формулі, отримаємо: 1/3 = 1/4 + 1/d2.

Розв'яжемо це рівняння на d2: d2 = 1/(1/3 - 1/4) = 4/3 см = 1 4/3 см.

Отже, відстань від лінзи до зображення предмета становить 1 4/3 см.

Объяснение: