Обмотка реостата виготовлена константанового дроту довжиною 16 м,має опір 40 Ом.Обчисліть площу

поперечного перерізу дроту

Ответы на вопрос

Отвечает Степкин Артем.

Ответ: 0.2 мм^2

Объяснение:

ro  - питомий опір константану 0,5 Ом*мм^2/m

Опір провідника довжиною l і з поперечним перерізом S визначається співвідношенням R=ro * L/S

S=ro *L/R = 0.5 * 16 / 40 = 0.2 mm^2