4.Напруга між двома кінцями провідника дорівнює 24 В. Яку роботу виконує електричне поле при

переносі заряду 100 Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Воротынцев Кирилл.

Відповідь:

Робота, яку виконує електричне поле, дорівнює: А=q*t=24*100=2400 Дж.

Пояснення:

q- заряд, U-напруга між провідниками.