Відомо, що АС = 32 см, ВС = 9 см, CD = 12 см. Знайдіть довжини вiдрiзкiв АВ и BD​


Ответы на вопрос

Отвечает Тирякова Амалия.

Ответ:9,21

Пошаговое объяснение:AB=AC-BC=32-9=23BD=BC+CD=9+12=21

Отвечает Черкасов Влад.

Відповідь:

AC-BC=AB  32-9=27cm

BC+CD=BD 9+12=21cm