Визначте скільки атомів радіонукліда розпадеться за 10 секунд якщо його активність 100 к/с^-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Евсюков Влад.

Ответ:

Объяснение:

A = 100 Бк

Δt = 10 с

ΔN - ?   A = ΔN / Δt; ΔN = A·Δt = 100 / 10 ≈ 10