У колі постійного струму опір резистора становить 10 Ом, а напруга дорівнює 50 В. яка сила струму

протікає в колі? ДАЮ 30 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Скоков Михаил.

Відповідь:

Дано:

R=10 Ом;

U=50 B.

Знайти I.

Рішення. За законом Ома I=U/R.

I=50/10=5 A.

Відповідь: У колі протікає сила струму, яка дорівнює 5 А.

Пояснення: