ТЕРМІНОВО!ДАЮ ВЕЛИКІ БАЛИ Визначте об’єм 200 г вуглекислого газу при температурі -30С і тиску 100

кПа.(пишіть будь ласка дано )

Ответы на вопрос

Отвечает روايات فلاد.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Маса вуглекислого газу (m) = 200 г = 0.2 кг

Температура (T) = -30 °C = 243 K

Тиск (p) = 100 кПа

Ми можемо використовувати рівняння стану ідеального газу, щоб визначити об'єм вуглекислого газу за даних умов. Рівняння стану ідеального газу має вигляд:

PV = nRT,

де P - тиск газу, V - його об'єм, n - кількість речовини газу, R - універсальна газова стала, T - абсолютна температура газу.

Щоб визначити об'єм газу, спочатку ми повинні визначити кількість речовини газу (n):

n = m / M,

де m - маса газу, а M - його молярна маса.

Молярна маса вуглекислого газу (CO2) дорівнює 44,01 г/моль. Тому:

n = m / M = 0.2 кг / 44.01 г/моль ≈ 0.00454 моль.

Тепер, застосовуючи рівняння стану ідеального газу, можемо визначити об'єм газу (V):

V = nRT / P,

де T в кельвінах.

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

V = (0.00454 моль)(8.31 Дж/(моль·К))(243 К) / (100 кПа) ≈ 0.009 м³

Таким чином, об'єм 200 г вуглекислого газу при температурі -30 °C і тиску 100 кПа становить близько 0.009 м³.