З якою швидкістю рухається тіло масою 50 кг, якщо воно мас кінетичну енергію рівну 10 кДж

ДОПОМОЖІТЬ ПРОШУ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новаковський Вітя.

Ответ:

Ми можемо використовувати формулу для кінетичної енергії:

K = (1/2) * m * v^2,

де K - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Замінюючи дані в формулу, ми отримуємо:

10 кДж = (1/2) * 50 кг * v^2

По-перше, давайте переведемо кінетичну енергію в Дж:

10 кДж = 10 000 Дж

Підставляємо це значення в формулу і розв'язуємо щодо швидкості:

10 000 Дж = (1/2) * 50 кг * v^2

v^2 = (2 * 10 000 Дж) / 50 кг

v^2 = 400

v = √400

v = 20 м/с

Отже, швидкість тіла масою 50 кг, яке має кінетичну енергію 10 кДж, дорівнює 20 м/с.