На якому шляху швидкість поїзда зросте віл 10 м/с до 20м/с якщо він рухався з прискоренням 1,5 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Юлия.

Ответ:

Можна визначити час, за який поїзд збільшує свою швидкість:

v = at, де v - зміна швидкості (20 м/с - 10 м/с = 10 м/с), a - прискорення (1,5 м/с²), t - час.

Отже, t = v / a = (10 м/с) / (1,5 м/с²) = 6,67 с

Таким чином, за 6,67 с поїзд зможе збільшити свою швидкість від 10 м/с до 20 м/с на шляху, який він проїде за цей час.

Аби визначити цей шлях, можна скористатися формулою:

s = vt + (at²) / 2, де s - шлях, який пройде поїзд за час t.

Отже, s = (10 м/с) × (6,67 с) + (1,5 м/с²) × (6,67 с)² / 2 = 83,4 м

Отже, шлях, на якому швидкість поїзда зросте від 10 м/с до 20 м/с за прискорення 1,5 м/с², дорівнює 83,4 метрам.

Объяснение: