На поверхні землі на тіло діє сила тяжіння 90Н. Яка сила буде діяти на те тіло на поверхні місяця,

якщо прискорення вільного падіння на місяці 1,6 м/с^2 (метрів за секунду в квадраті)

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Анастасия.

Ответ:  На Луне не тело будет действовать сила ≈  14,68 Н

Объяснение:  Дано:

Ускорение свободного падения на Луне gл =  1,6 м/с²

Ускорение свободного падения на Земле gз = 9,81 м/с²

Сила тяжести на Земле Fз = 90 Н

Найти силу тяжести, действующую на Луне  Fл - ?

Сила тяжести на Луне меньше чем на Земле во столько же раз во сколько ускорение свободного падения на Луне меньше этого ускорения на Земле.  Таким образом можно записать соотношение:          gл/gз = Fл/Fз.  

Отсюда Fл =   gл*Fз/gз = 1,6*90/9,81 ≈  14,68 Н.

Отвечает Миллер Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Fт₁ = 90Н

g₁ = 1,6 м/с²

Найти: Fт₂ - ?

На Землі та на Місяці маса тіла не змінюється.

Сила тяжіння Fт = m*g, де m - маса тіла, а g = 10м/с² прискорення вільного падіння. Звідси маса тіла дорівнює:

m = Fт/g₁ = 90/1,6 = 56,25 кг

На поверхні Місяця: Fт₂ = m * g = 56,25 * 10  = 562,5 Н